Pomozte policii při vyšetřování smrti 16letého chlapce!

Okolnosti smrti teprve 16letého mladíka vyšetřují havlíčkobrodští kriminalisté. Foto ilustrační

HAVLÍČKOBRODSKO – Na okraji silnice II/345 mezi Sobíňovem a Ždírcem nad Doubravou leželo v sobotu 12. října časně ráno tělo teprve 16letého chlapce. Nejevil známky života a i přes poskytnutí okamžité pomoci kolemjdoucího a pokusů o resuscitaci se už mladíka nepodařilo oživit. Policisté teď okolnosti podivného případu vyšetřují a obracejí se na případné svědky, kteří by mohli události noci a brzkého rána objasnit.

„Kriminalisté se obracejí na případné svědky, kteří by mohli poskytnout svědectví k pohybu mladíka oblečeného v tmavém oblečení, který šel pěšky po silnici II/345 mezi obcemi Sobíňov a Ždírec nad Doubravou, a to v sobotu 12. října časně ráno v době od 01.00 hodin do 02.30 hodin,“ upřesnila krajská policejní mluvčí Dana Čírtková.

Kriminalisté se obrací také na řidiče aut, kteří projížděli ve stejnou dobu, tedy v sobotu časně ráno mezi jednou a půl třetí hodinou ranní po této silnici v obou směrech, aby své svědectví případně záběry z palubních kamer, které mají ve svých vozidlech, poskytli havlíčkobrodským kriminalistům.
„Případná svědectví a další informace k pohybu mladíka po silnici můžete poskytnout policistům prostřednictvím linky tísňového volání 158,“ doplnila Dana Čírtková.

Přesnou příčinu úmrtí mladíka určí až soudní pitva.