Lucie Bílá šije roušky a rozdává peníze potřebným!

Ani zpěvačka Lucie Bílá v tomto těžkém čase nezahálí. A možná i proto, že je původní profesí švadlena, vrhla se – jak dnes jinak –  na šití roušek! První várku již zkompletovala a věnovala ji kladenské nemocnici, které zároveň věnovala i sto tisíc korun.  

O tom, že je Lucie Bílá nejen skvělá zpěvačka, ale především dobrý člověk, snad ani nemusíme psát. Její  slova ale přináší optimizmus, který je v těchto dnech tak důležitý. „Poslala jsem první balík svých roušek a poslala jsem tam i sto tisíc korun, protože i peníze jsou neskutečně zapotřebí,“, říká ve svém videu na FB oblíbená zpěvačka a vysvětluje, proč zvolila zrovna kladenskou nemocnici. „ Protože je nejblíž!“

Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Bílá je známá svojí charitativní činností i v časech normálních. Zejména její andílci a růžence jsou velmi oblíbené. Možná právě proto, že je Lucka nesmírně pracovitá a tvoří je vlastníma rukama.  „Šiřte kolem sebe optimismus a dobrou náladu, to je teď neskutečně zapotřebí! A ptáte se, jak byste mi mohli pomoci… Kupte si něco na mém charitativním shopu a já ty peníze moc ráda pošlu dál, třeba do té kladenské nemocnice,“ pokračuje. „Buďme na sebe moc hodní nebo nám Ježíšek na konci roku nic nedá!“ apeluje na nás na všechny.