Láďa Hruška nemůže točit svůj pořad, dostal prostor v Top Staru!

Lidový koumák Láďa Hruška si musel dát také nucenou pauzu v natáčení svého pořadu Vychytávky Ládi Hrušky. Protože ale jeho diváci jsou podobní koumáci jako on, zahrnují svého oblíbeného moderátora nápady, které jsou v současné době koronavirové karantény praktické. A tak dostal oblíbený kutil prostor v Top Staru! 

Každou neděli po poledni můžete na Primě sledovat oblíbený hobby pořad Vychytávky Ládi Hrušky, který přináší užitečné zlepšováky do domácnosti. „Nově uvidíte hlavního protagonistu pořadu – kutila Láďu Hrušku – ve speciální rubrice Nouzovky Ládi Hrušky, a to hned třikrát týdně v pořadu Top Star, kde vám představí ty nejužitečnější rady z oblasti úklidu a dezinfekce domácnosti, chybět samozřejmě nebudou ani výroba ochranných pomůcek a další aktuální témata,“ informuje tisková mluvčí Primy Eliška Svátková.

Lidový koumák si v nové rubrice připravil hned několik jednoduchých domácích vychytávek, na které se ho v uplynulých dnech diváci nejvíce ptali. Mohou se tak těšit na ty neužitečnější rady k tématu dezinfekce a úklidu domácnosti, jako je například výroba dezinfekčních prostředků nebo správné čištění kuchyňského vybavení. Chybět ale nebudou ani domácí výroba ochranných pomůcek nebo „nouzovky“ v kuchyni, které jistě ocení nejedna kuchařka.

Nezapomeňte sledovat novou rubriku Nouzovky Ládi Hrušky v pořadu TOP STAR od 19.55 na Primě.