Nová postava ve Slunečné! Deniska Nesvačilová je třetí Popelkovic holka

V seriálu Slunečná přibude nová přitažlivá slečna Karolína v podání Denisy Nesvačilové. Zahraje si sestru Týny a Sylvy! Ještě se neobjevila na obrazovce a už se dočkala drsných komentářů na sociálních sítích. Nejen, že je nevlastní sestrou Popelkovic holek, ale hlavně se vloudí do vztahu mezi Janka a Týnu. A to se neodpouští!

Kde se vzala třetí Popelkovic holka uvidíte už koncem srpna v dalším pokračování seriálu Slunečná. Už teď se ale její představitelka Denisa dočkala nepříliš slušných komentářů na svoji osobu. A to by nebyla Týna, tedy Eva Burešová, aby se nevlastní sestry nezastala! S hereckou kolegyní si evidentně padly do noty a zřejmě nejen díky tomu, že mají narozeniny ve stejný den!

Eva se bez zábran pustila do boje za svoji kamarádku. „S Týnkou mají v seriálu krásný vztah a ten máme i v reálu. Dočetla jsem se spoustu ne moc hezkých zpráv a tak bych vás chtěla poprosit – nedělejte to,“ napsala pod fotku na svém instagramovém účtu, kde se s Denisou objímají. „Deniska je úžasná slečna a velice talentovaná herečka. Není snadné naskočit do rozjetého projektu a zasáhnout tak do příběhu. A není to žádná rychle vymyšlená věc. Naši scenáristé vědí  co dělají a vše bylo v plánu už od začátku. Víme, že máte postavu Týnky a Janka rádi, ale vždy se musí něco dít, aby byl každý díl zajímavý a my tak měli co pro vás točit,“ zastává se kolegyně.

Slunečnou vtipně přirovnává k legendárnímu seriálu na kterém její generace snad ještě vyrůstala.  „Pamatujete na seriál Divoký anděl?  Všichni jsme věděli ke komu patří Milagros, a stejně byly některé díly s Ivem od sebe. Prosím! Chraňte tuhle krásnou usměvavou duši a braňte ji, pokud někde zahlédnete zlé komentáře. Deniska není  Karolina. A ani jedna z nich si nezaslouží výhružky smrti.  Je mi to strašně líto. Každá herečka má radost ze své práce, a pak když člověk čte nějaké takové věci, ta radost trochu ubývá, a to není fér. Dejte si čas, zkuste Karolinu i Denisu poznat, než začnete hodnotit a dělat závěry. Buďte na ně hodný. A co máme společného třeba my dvě ? Máme narozeniny ve stejný den,” přiznala s tím, že je spolu také pěkně oslavily!