Jágr a jeho Dominika: Myslí ještě na dítě nebo to už vzdal?

Bude poslední milenka konečně tou pravou, která dá Jágrovi vysněného potomka? Hokejový bůh a jeho mladinká milenka jsou v centru pozornosti. Fanoušci Jaromíra Jágra (48) by už totiž naší sportovní legendě přáli konečně rodinu a tím je samozřejmě míněn především potomek. Bude ovšem Dominika Branišová (26) tou pravou se kterou se konečně usadí? 

Říká se, že člověk se může opravdu zamilovat tak dvakrát maximálně třikrát za život. Tak tento počet už Jaromír Jágr (48) dávno trhnul. Po jeho boku se vystřídal bezpočet partnerek, jen jejich životnost v jeho životě se zkracovala. Žádnou ale nepřivedl do jiného stavu. Těžko říci, zda nechtěl on, ona – nebo jestli to prostě nešlo. Možné je vše. Pravdou je, že dnes už se k dítěti Jágr staví opatrně.

„Jestli přijde, tak přijde. Jestli nepřijde, tak nepřijde…“, nechává se slyšet a vypadá to, jako by byl smířený s tím, že své geniální geny dál nepředá. Je otázkou, jak tento problém bude vnímat jeho mladinká milenka Dominika Branišová (26). Ta už se před sedmi lety nechala slyšet, že do deseti let chce dítě. Na přemýšlení tak má Jágr už jen tři roky. Zatím se ale uklidňuje tím, že jeho partnerka vzhledem k tomu kolik je, nikam nespěchá a doma se o dítěti prý nebaví. To je ale po téměř roční známosti celkem podivné. „Ještě jsme to neřešili. Věci se neplánují. Vždyť já ani nevím, co budu dělat za hodinu. A je mi to jedno,“ mlží Jaromír.