Havlíčkobrodská porodnice zve na virtuální prohlídku

Ilustrační foto

HAVLÍČKŮV BROD – Nemocnice spustila virtuální prohlídku porodnického oddělení. Porodní pokoje, operační sál, vyšetřovnu, ale i další prostory porodnice si tak mohou maminky a tatínkové prohlédnout z pohodlí domova.

Porodní sály se nachází v 6. patře hlavní budovy nemocnice a v roce 2017 prošly celkovou rekonstrukcí. Maminkám jsou k dispozici čtyři zcela oddělené porodní pokoje, na každém z nich je k dispozici manželská postel, porodní pomůcky, reproduktor hudby, klimatizace, sprcha a toaleta v samostatné koupelně. Součástí jednoho z pokojů je vana, na stejném pokoji je i vlastní porodnické křeslo. Každý měsíc zde přijde na svět přes sto miminek, a to nejen z Havlíčkobrodska.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Po spuštění virtuální prohlídky se prostorem pohybujete pomocí šipek nebo si na libovolném místě postavíte své „virtuální dvojče“. Další možností je pak rozkliknutí 3D modelu budovy. Prohlídka funguje také v brýlích pro virtuální realitu.

Při procházení narazíte na barevné „špendlíky“, ve kterých najdete důležité a zajímavé informace, ale i videa, fotografie nebo odkazy. Každý z klientů si zde může uložit podrobné informace o vloženém interaktivním obsahu a jeho barveném provedení: např. zelené body – fotografie, modré body – texty, červené body – videa apod. Prohlídku naleznete na stránkách havlíčkobrodské nemocnice, ale i pod tímto odkazem.