Dvojice se zabydlela v cizí chatě na Třebíčsku. O víkendu ji tam vyhmátla policie

Ilustrační foto

TŘEBÍČ – Muže a ženu, kteří několik dní obývali opuštěnou chatu na Třebíčsku, zadrželi o víkendu policisté. Muž toho měl na svědomí víc, a tak skončil v brněnské věznici, žena je vyšetřována na svobodě.

Povedený páreček vnikl do rekreační chaty v Sudicích v polovině června. Několik dní si zde nerušeně užívali, až jim pobyt přerušila policejní hlídka, která v místě prováděla obvyklou kontrolu. „Policisté podezřelou dvojici zadrželi a odvezli na oddělení. Na muže byl navíc v květnu vydán soudem příkaz k dodání do výkonu trestu odnětí svobody, skončil tak v policejní cele,“ informovala policejní mluvčí Jana Kroutilová.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Čtyřiatřicetiletý muž a devětadvacetiletá žena jsou podezřelí z trestného činu porušování domovní svobody. Muž, který se několik týdnů úspěšně vyhýbal nástupu do vězení, je navíc podezřelý z trestného činu maření výkonu úředního rozhodnutí. Není tedy překvapivé, že jeho další cesta směřovala z policejní cely rovnou do vězeňské. Ženu policisté po zadržení propustili. Případ policie dále šetří.