Policisté hledají svědky pondělní nehody v Třebíči, při které byla zraněna seniorka

Nehoda se stala na přechodu pro chodce na ulici Marie Majerové. Foto: Policie ČR

TŘEBÍČ – Policisté se obracejí na svědky nehody, která se stala v pondělí ráno na ulici M. Majerové v Třebíči. Dosud neznámý řidič srazil ženu na přechodu a ujel. Žena utrpěla lehké zranění. Pokud jste místem projížděli a nehodu zaznamenali, ozvěte se policistům na čísle 158.

Nehoda se stala v pondělí 30. listopadu pět minut před sedmou hodinou ráno na přechodu pro chodce na ulici M. Majerové v Třebíči (před křižovatkou s ulicí Kpt. Jaroše). „K dopravní nehodě mělo dojít zřejmě tak, že dosud nezjištěný řidič s vozidlem zřejmě červené barvy a dosud nezjištěné tovární značky projížděl ve směru jízdy od ulice Budíkovická směrem k ulici Velkomeziříčská. Na vyznačeném přechodu pro chodce se vozidlo střetlo s třiašedesátiletou chodkyní, která přecházela z pravé strany komunikace na levou stranu ve směru jízdy řidiče,“ uvedla policejní mluvčí Dana Čírtková.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Řidič po nehodě nezastavil, ujížděl dál směrem k ulici Velkomeziříčská. Žena byla s lehkým zraněním převezena k ošetření do nemocnice. Dechová zkouška vyloučila, že by požila alkohol.

„Policisté se obracejí na případné svědky nehody a motoristy, kteří místem v danou chvíli projížděli a mají k dispozici záznam z palubních kamer, aby kontaktovali linku 158, případně přímo dopravní inspektorát Třebíč – telefon: 974 277 250 nebo 974 277 251,“ dodala Dana Čírtková.