VIDEO: Policie pátrá po muži a ženě na videu. Znáte je?

Foto: Policie ČR

JIHLAVA – V souvislosti s vyšetřováním krádeže mobilního telefonu hledají policisté muže, kterého zachytily bezpečnostní kamery. Zároveň by potřebovali zjistit totožnost neznámé ženy. Pokud je poznáváte, kontaktujte policii na lince 158.

O krádeži, která se stala na začátku září v jedné jihlavské prodejně, dnes informovala policejní mluvčí Jana Kroutilová. „Pachatel využil situace, když obsluha věnovala pozornost jiným osobám v obchodu, a odcizil z pootevřené vitríny s vystaveným zbožím krabičku s mobilním telefonem, včetně kompletního příslušenství. Krádeží vznikla škoda za více než dvacet tisíc korun,“ uvedla mluvčí.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Policisté vyhodnotili záběry z kamer a nyní by potřebovali znát totožnost muže zachyceného na videu a také ženy, která se pohybovala v jeho blízkosti. „Muž měl na sobě oblečenou bílou košili, tmavé kalhoty a na hlavě klobouk. Žena má tmavé vlasy a měla na sobě oblečené světlé kalhoty s tmavým trikem,“ doplnila Jana Kroutilová.

Pokud muže nebo ženu znáte, přihlaste se policistům na tísňové lince 158. „Uvítáme také informace k místu jejich aktuálního pobytu a jakékoli jiné informace směřující ke zjištění totožnosti osob,“ dodala mluvčí.