Hasiči zasahovali u srážky osobáku s vlakem na Havlíčkobrodsku

Foto: HZS Kraje VYsočina

HAVLÍČKŮV BROD – Ke srážce osobního auta s vlakem došlo dnes ráno na železničním přejezdu v Mírovce na Havlíčkobrodsku. Na místo vyjeli profesionální i drážní hasiči. Záchranáři tentokrát zasahovat nemuseli, protože nikdo nebyl zraněn.

Nehoda se stala ve čtvrtek 9. prosince okolo deváté hodiny ráno na železničním přejezdu v Mírovce u Havlíčkova Brodu. Po střetu s vlakem zůstal na místě zdemolovaný osobní vůz, jeho posádka může hovořit o štěstí.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Na místě zasahovali profesionální a drážní hasiči z Havlíčkova Brodu společně s drážními hasiči z Brna. „V době nehody ve vlaku cestovalo třicet cestujících a dva zaměstnanci. Nehoda se obešla bez zranění osob. Hasiči provedli na havarovaném vlaku a vozidle protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili. Příčina, průběh a veškeré okolnosti dopravní nehody jsou předmětem vyšetřování policistů a inspektorů drážní inspekce,“ uvedla mluvčí krajských hasičů Petra Musilová.