Jihlavská zoo připravuje na Vánoce speciální prohlídky

JIHLAVA – Zoo Jihlava chystá i letos na období Vánoc zajímavé akce. Návštěvníci se mohou těšit na speciální prohlídky a rodiny s dětmi jistě ocení procházky doplněné hravými úkoly a aktivitami.

Na pondělí 27. prosince připravila Zoo Jihlava speciální vánoční prohlídku se zoologem, při které se návštěvníci dozví mnoho zajímavostí i nevšedních informací z říše zvířat. Dvouhodinová prohlídka je určena dospělým a dětem starším dvanácti let a začíná v 16,30 hodin. Rezervace je nutná předem na e-shopu.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Nejen rodinám s dětmi je určena Hvězdná prohlídka, kterou zoo připravila na úterý 28. prosince. Návštěvníci se zde budou moci kromě jiného přesvědčit, že souhvězdí nezáří jen na obloze. Začátek je v 16 hodin u spodní pokladny. Prohlídku je opět nutno si předem zarezervovat.

Navštívit jihlavskou zoo je ale samozřejmě možno i v jiné dny. Dětem v doprovodu rodičů je určen program Rodinka v zoo II. Rodiče si mohou při vstupu na pokladně vyzvednout zábavné úkoly pro děti a rodinnou procházku svátečně nazdobenou zoologickou zahradou si tak ještě lépe vychutnat.

Zoologická zahrada je otevřena každý den od 9 do 16 hodin. Vstupné je pro dospělého 130 korun a pro děti a studenty 80 korun. Vstup je v tomto období možný pouze přes hlavní pokladnu.