Policisté hledají svědky dopravní nehody na Havlíčkobrodsku

Ilustrační foto

HAVLÍČKŮV BROD – Dopravní policisté vyšetřují nehodu, která se stala včera večer mezi Štoky a Havlíčkovým Brodem. Řidič osobního auta havaroval do příkopu, naštěstí se nezranil. Pokud jste nehodu viděli, volejte 158.

K nehodě došlo ve čtvrtek 27. ledna před jedenáctou hodinou večer na silnici I/38 mezi obcemi Štoky a Havlíčkův Brod. „Řidič osobního automobilu Peugeot jel po silnici první třídy ve směru od obce Štoky, přičemž v blízkosti osady zvané Skřivánek vyjel mimo komunikaci do silničního příkopu, kde narazil do dopravního značení,“ informovala mluvčí policie Stanislava Rázlová.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv

Řidič neutrpěl zranění, které by si vyžádalo zásah záchranné služby. Po nehodě mu na místě pomáhali svědci, kteří projížděli tou dobou kolem. Policisté by tyto osoby nyní potřebovali kontaktovat kvůli důležitým informacím.

„Dále uvítají informace od řidičů, kteří v níže uvedené době místem projížděli a mají ve svých vozidlech palubní kamery, které mohly zachytit průběh samotné nehody, případně další související okolnosti. Jedná se zejména o časový úsek mezi půl jedenáctou a jedenáctou hodinou večer ve čtvrtek 27. ledna,“ dodala mluvčí. Pokud můžete k nehodě poskytnout jakékoliv informace, ozvěte se policistům na lince 158.