Vážná nehoda nákladního auta na Havlíčkobrodsku. Jednoho zraněného transportoval vrtulník

ilustrační foto

HAVLÍČKŮV BROD – Na silnici mezi Údavami a Ždírcem nad Doubravou došlo dnes dopoledne k vážné dopravní nehodě nákladního vozidla. Na místě zůstali tři zranění, jednu těžce zraněnou osobu převáželi záchranáři letecky do nemocnice.

Nehoda se stala ve středu 15. června kolem desáté hodiny dopoledne na silnici I/37 mezi obcemi Údavy a Ždírec nad Doubravou. „Při nehodě došlo ke zranění tří osob. Dvě osoby byly převezeny zdravotnickou záchrannou službou do nemocnice. Další osoba byla s podezřením na těžké zranění transportována do nemocnice leteckou záchrannou službou,“ uvedla policejní mluvčí Stanislava Rázlová.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv

Na místě zasahovali kromě záchranářů a policistů také hasiči. Silnice byla po nehodě neprůjezdná, provoz se podařilo obnovit po šestnácté hodině. „Zjišťování příčiny a okolností dopravní nehody je předmětem dalšího šetření,“ dodala mluvčí.