Policisté hledají svědky středeční nehody náklaďáku mezi Údavami a Ždírcem

Při nárazu do stromu se zranili tři lidé. Foto: Policie ČR

HAVLÍČKŮV BROD – Na silnici I/37 mezi Údavami a Ždírcem nad Doubravou došlo včera dopoledne k nehodě nákladního vozidla. Po náraze do stromu zůstali na místě tři zranění, z toho jeden těžce. Policisté se obracejí na případné svědky, kteří nehodu viděli, aby se ozvali na lince 158.

Dopravní nehoda se stala ve středu 15. června před desátou hodinou dopoledne v katastru obce Slavíkov mezi obcemi Ždírec nad Doubravou a Údavy, psali jsme o tom zde. „Řidič nákladního automobilu Tatra jel po silnici první třídy ve směru od obce Ždírec nad Doubravou, přičemž vyjel mimo komunikaci, kde narazil do stromu,“ uvedla mluvčí policie Stanislava Rázlová. Dechová zkouška řidiče vyloučila alkohol.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv

Policisté se v rámci vyšetřovaní nehody rozhodli obrátit na veřejnost. „Uvítali bychom informace od řidičů, kteří v níže uvedené době místem projížděli a mají ve svých vozidlech palubní kamery, které mohly zachytit průběh samotné nehody, případně další související okolnosti,“ dodala mluvčí.

Máte-li o nehodě jakékoliv informace, ozvěte se policistům na tísňové line 158, nebo se obraťte přímo na vyšetřovatele oddělení obecné kriminality na tel. číslo 601375006.