Za konec Toni Graves může defekt. Trénovala měsíce s každou botou jinou!

V Křižíkových ateliérech na Pražském Výstavišti se uskutečnil žívý přenos tanečního soutěžního pořadu České televize Stardance.

Přesto, že její paso doble bylo v rudém kostýmu z Hvězdných válek  efektní a porota nebyla drsná jako jindy, přes diváky malá, devětačtyřicetiletá zpěvačka do dalšího kola taneční soutěže nepostoupila! Diváci totiž netušili s jakým úskalím se Tonya doteď potýkala. Po jeho odstranění se mohla na parketu objevit zcela nová tanečnice!   

Doteď totiž Graves trénovala s každou botou jinou a přišla na to až před sobotním vystoupením. Od příště tedy mohla tančit jako víla! Jenže žádné příště už nebude! Tonya má ale pohodovou povahu, a tak svůj konec ve StarDance vzala realisticky. “Vždyť nikdo neumřel. Je to soutěž. Nejsem ráda, že odcházím, ale někdo musí. A tancovat budu dál, když už jsem s tím v devětačtyřiceti začala,” dodala s lišáckým úsměvem. 

Diváky upoutala nejen exotickým zjevem, ale také tím, že tančila jako první účastník soutěže, v brýlích. „Ladila jsem je podle kostýmů, bez nich nevidím,“ uzavřela klidně. 

Přečtěte si na našem webu celý rozhovor se zpěvačkou a teď už i tanečnicí Tonyou Graves.