Zdeněk Pohlreich se vrací na Primu jako Superšéf!

Pořad Superšéf – 24 hodin do pekla a zpět je grandiózní návrat Zdeňka Pohlreicha na obrazovky televize Prima. Každý podnik má svého majitele i personál a žije si svůj příběh, který se Zdeněk pokusí rozkrýt a přijít na to, kde je zakopaný pes neúspěchu. Proč podnik upadá, proč muž docházejí síly. Během 24 hodin si vezme Zdeněk restauraci do péče. Od kuchyně až po vzhled interiéru – nezůstane kámen na kameni. 

Ovšem to nejdůležitější pro cestu za úspěchem je změna myšlení a psychiky všech zúčastněných. Důležitým úkolem náročné mise je zjistit v naprostém utajení veškeré informace o provozovně a následně se skutečnostmi seznámit i hlavní aktéry. Naučit kuchaře jinému přístupu k vaření. Což probíhá pod taktovkou Zdeňka Pohlreicha v pojízdné kuchyni pořadu Superšéf a dochází k restartu (ne)funkčního konceptu celé restaurace. Rychle, bez zbytečných prostojů. Čas totiž pořád běží. Zdali podnik po tomto zásahu přežije, či ne, je ovšem otázkou motivace, nadšení a práce každého jednotlivce působícího v provozovně.

Celý tým je totiž jen tak silný, jak silný je jeho nejslabší článek. Zdeněk Pohlreich vysvětluje: „Chtěli jsme naší prací přispět k tomu, aby zvolená restaurace byla lepší nebo aby se všem zjednodušil život. Kdy se vám stane, že dostanete zdarma například myčku? Líbilo se mi stupňování emocí od šoku, přes překvapení, k závěrečnému nadšení. Navíc lidé byli většinou zaskočeni tím, co vše se dá změnit za jediný den. To je perfektní poselství celého Superšéfa. Změny se mohou dít, jen lidi musí chtít. A to platí nejen pro obor, ve kterém se pohybuju já.“

Ve čtyřech dílech pořadu Superšéf nebude nouze o výjimečné situace, ale také vtipné momenty odlehčení. V potu, slzách a beznaději vyvede žalostný podnik doslova z pekla! Šéf v nejryzejší podobě je zpět! Nenechte si jeho návrat ujít!