Užijte si s dětmi hravé pololetní prázdniny na zámku v Lešné

Ilustrační foto. Zdroj: Muzeum regionu Valašsko

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ – Po půl roce školy se děti dočkají zaslouženého dne volna. Pokud přemýšlíte, kde nechat své drahé ratolesti vyřádit, vezměte je v pátek 31. ledna na zámek v Lešné u Valašského Meziříčí. Čeká je den plný kreativního tvoření, her a zábavy, který si děti budou moct užívat tak dlouho, jak jim jen budou síly stačit.

Akce s názvem Pololetní prázdniny na zámku proběhne od devíti do čtyř. Kdy dorazíte a kolik času tady strávíte, záleží čistě na vás. Pro děti budou připraveny různé aktivity se zimní tematikou. „Ve výtvarné dílničce budeme tvořit ptáčky z papíru a vlny, dále budeme luštit a vytvářet vzkazy pomocí ptačích stop a chybět nebudou ani pracovní listy se zábavnými i naučnými úkoly,“ přiblížila koordinátorka akce Marie Válková.

V rámci jednotného vstupného si účastníci Pololetních prázdnin budou moct projít i historické komnaty nebo si udělat procházku zdejším parkem. Pro dospělé je vstupné 50 korun, pro studenty a seniory 40 korun, pro děti 30 korun, přičemž do šesti let mají vstup zdarma. Akci pořádá Muzeum regionu Valašsko.