Mladý řidič vjel do protisměru a srazil se s nákladním autem. Zraněním na místě podlehl

Foto: HZS Zlínského kraje

VSETÍNSKO – Tragická dopravní nehoda uzavřela dnes odpoledne na několik hodin hlavní tah na Slovensko. Třiadvacetiletý řidič osobního auta se na silnici I/35 srazil s nákladním autem. „Následky srážky jsou tragické, neboť mladý řidič na místě vážným zraněním podlehl,“ sdělil policejní mluvčí Petr Jaroš. Tento týden je to už třetí smrtelná nehoda, ke které na Vsetínsku došlo.

Událost se stala krátce před třetí odpoledne. „Třiadvacetiletý řidič osobního vozidla jedoucí ve směru na Prostřední Bečvu prozatím z neznámých příčin vjel do protisměru, kde se střetnul s protijedoucím nákladním automobilem,“ popsal Jaroš. Řidič tahače vyvázl z nehody bez zranění.

Na místo vyjeli hasiči z Valašského Meziříčí, Rožnova a Horní Bečvy. „Hasiči u vozidel provedli protipožární opatření, nainstalovali zástěny a zasypali sorbentem uniklé provozní kapaliny. Jakmile to situace na místě nehody dovolila, uklidili hasiči komunikaci od střepů a úlomků z vraků vozidel a zametli použitý sorbent,“ sdělila mluvčí hasičů Lucie Javoříková.

Silnice I/35 byla po celou dobu vyšetřování zcela uzavřena a policejní hlídky odkláněly dopravu na objízdné trasy. „Přesná příčina a další okolnosti tragické nehody jsou předmětem šetření vsetínských dopravních policistů a kriminalistů,“ dodal Jaroš.

Foto: HZS Zlínského kraje
Foto: HZS Zlínského kraje