Helena Zeťová prožívá těžké chvíle. Nemoc a ztráta hlasu!

Zpěvačka Helena Zeťová (39) konečně po dvanácti letech vydala novou desku Consequences, ke které se vázalo i její téměř tříměsíční turné. Teď je ale vše jinak! Dnes totiž vydala na svém facebookovém profilu prohlášení, ve kterém celé turné ruší. Práce na desce, nekonečné hodiny v nahrávacím studiu, dlouhodobější vypětí a zřejmě i slabší imunita – to vše teď Helenu srazilo na kolena. Bojuje již delší dobu s těžkou laryngitydou, která ochromila především její hlasivky a ty pracují jen z jedné třetiny. Pokud by je nyní namáhala, riskuje totální ztrátu hlasu! 

Již od poloviny února měla Helena s kapelou naplánované klubové turné Consequences po České republice. Až do dubna měla hrát v několika městech, kde měla připomenout staré hity spolu s těmi zatím neznámými z nového CD Consequences. Bohužel člověk míní a život mění! A ani umělci nejsou výjimkami. A tak zpěvačce nezbylo nic jiného, než se milovaným fanouškům omluvit a vysvětlit příčinu zrušených koncertů.

„Dobrý večer, mí milovaní fanoušci a přátelé… Po zrušení prvních dvou tour koncertů ze zdravotních důvodů, jsem se moc snažila navštěvovat lékaře všeho druhu 🤣 a nic! Poslední dobou toho bylo skutečně hodně, s nejlepší kapelou co jsem měla, jsme zkoušeli hodiny a hodiny a tímto jim chci poděkovat za všechno, co pro mě udělali. Bohužel… táhlo se to od dokončení desky. Plesy, jiné práce, vstávání, asi i nervy, imunita a různé osobní příběhy, až přišel kolaps. Mé hlasivky jsou funkční z třetiny… a při přetížení mi hrozí trvalé následky, případně úplná ztráta hlasu. Miluju hudbu a miluju zpívání. A strašně ráda křičím. 👻 A mám strach, abych o to nepřišla. Vím, že vydat album po 12ti letech a pak takhle onemocnět není úplně fér… Je mi to neskutečně líto, ale celé plánované turné k nové desce musím zrušit! Vím, že jsem vás asi zklamala, ale věřím, že v létě vám to všem vynahradím… Mám vás opravdu ráda a děkuju vám,“ napsala svůj dojemný vzkaz fanouškům na svém facebookovém profilu.

Zeťové teď nezbývá než poslechnout tělo, dát mu klid a čas, aby znova nabralo sílu a ona nás mohla dál těšit svým krásným hlasem. Přejeme brzké uzdravení!