Vydejte se poznávat krásy Valašska po stopách medvěda Jury

Ilustrační foto

VSETÍNSKO – Zábavná poznávací hra pro celou rodinu právě začala. Vydejte se po stopách medvěda Jury, který vás provede valašskou přírodou. Pokud budete pilní, můžete vyhrát jednu z mnoha zajímavých cen.

Medvěd Jura se opět toulal po Valašsku a vybral dvacítku míst, kde uložil razítka. Během léta vás zavede například na zříceninu hradu Rožnov nebo rozhlednu Miloňová, do roubené chalupy se sušírnou ovoce nebo Juříčkova mlýna v Leskovci.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Stačí se jen zaregistrovat, stáhnout herní plánek a při každé návštěvě si natisknout razítko. Získání razítek není podmíněno zaplacením vstupu, najdete je v bezprostřední blízkosti daného místa. Plánek si můžete stáhnout z webu nebo ho získat v jakémkoliv turistickém informačním centru na Valašsku. Letos si organizátoři připravili i jedno bonusové místo s pokladem, které ale najdete až vyplněním tajenky a absolvováním všech dvaceti míst.

Pokud zvládnete posbírat všechna razítka, zkuste štěstí ve finálním slosování. Vyhrát můžete pobyty ve wellness hotelu nebo pivních lázních, poukaz na večeři nebo na představení v Domě kultury Vsetín. Pro účast ve finálním slosování o ceny je nutné odevzdat herní plánek se všemi razítky do jakéhokoliv info centra na Valašsku nebo plánek vyfotit či naskenovat a poslat na adresu regionalnihra@gmail.com.

Po krásách Valašska se můžete vydat od 1. června do 30. září. Více informací naleznete na webových stránkách hry.