Valašské záření startuje již zítra, připravte se na změny v centru města

Plakát k Valašskému záření. Zdroj: město Vsetín.

VSETÍN – Tradiční vsetínský multižánrový festival začíná již zítra 11.9, pokračovat bude i v sobotu. Akci pořádá Dům kultury Vsetín ve spolupráci s městem Vsetín. Občané se ale musí připravit na plánované změny v centru města.

Těšit se můžete například na Naďu Urbánkovou s kapelou Bokomara, Dana Bártu nebo Annu K. Veškeré koncerty jsou zdarma, vyjma jediného, a to kapely No Name, který proběhne v pátek v budově domu kultury. „Rád bych také všechny pozval na sobotní Tajný koncert. Já osobně už vím, kdo vystoupí a mohu prozradit, že je se na co těšit,“ přiblížil místostarosta Pavel Bartoň.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

I Valašského záření se dotknou opatření ohledně koronaviru. Je vytvořený speciální návštěvní řád, který bude průběžně přizpůsobován platným nařízením Ministerstva vnitra. V centru města budou také postaveny dva oplocené sektory, díky čemuž bude mít město kontrolu nad počtem návštěvníků. Dojde také k omezení počtu stánků.

V plánu jsou také změny v dopravě. Od čtvrtka do neděle bude uzavřena ulice Svárov v místech od křižovatky s ulicí Tyršova po Dolní náměstí. Zastávka MHD Vsetín-náměstí bude pro oba směry přemístěna do ulice na Příkopě, a to od čtvrtečního podvečera do pondělního rána.