Pomozte uklidit Vsetín! Akce Ukliďme Česko startuje již tuto sobotu

Zdroj: město Vsetín

VSETÍN – V sobotu 19. září se Vsetín jako již tradičně zapojí do celosvětové akce Ukliďme Česko. Vítáni jsou noví nadšenci i pravidelní uklízeči.

„Cílem bude opět uklidit odpadky hyzdící přírodní zákoutí ve městě. S vděčností uvítáme nové účastníky i věrné pravidelné tahouny,“ zve dobrovolníky organizátor Tomáš Husa ze Vsetínského fóra. Úklid proběhne na těchto místech: břeh Rokytenky podél chodníku od Křivačkárny k Rokytnici,  svah nad skateparkem na Lapači směrem k obchvatu, svah nad garážemi Pod Žamboškou (směrem k obchvatu),  svah nad benzinkou Shell a svah pod nadjezdem, svah nad koupalištěm u průmyslovky.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Sraz je v 9 hodin na Dolním náměstím před infocentrem Masarykovy veřejné knihovny, práce jsou plánovány do 11:30. „Doporučujeme pevnou obuv a uvítáme, když si vezmete vlastní pracovní rukavice. Ke snížení rizika přenosu koronaviru bude vhodné, když si každý vezme svou svačinu a pití,“ dodává Tomáš Husa. Odvoz nasbíraných odpadků zajišťují Technické služby města Vsetína.