Zlínský magistrát se na dva dny uzavře

Ilustrační foto

ZLÍN – Zlínský magistrát se ve dnech 29. a 30. října zcela uzavře. Důvodem je horšící se epidemiologická situace mezi pracovníky úřadu. O uzavření rozhodl krizový štáb města.

Opatření se týká jak odborů a oddělení sídlících v budově radnice, tak i na detašovaných pracovištích. „Věřím, že prodloužená doba nepřítomnosti pracovníků, která navazuje na státní svátek a pokračuje víkendem, přispěje ke zlepšení epidemiologické situace uvnitř našeho úřadu. Prázdné objekty bez zaměstnanců využijeme k jejich desinfekci, která za běžného provozu není možná,“ vysvětlil tajemník magistrátu Tomáš Lang.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

V provozu bude Jednotka sboru dobrovolných hasičů statutárních města Zlína, městské jesle i Rehabilitační stacionář ve Zlíně na Nivách. Uskuteční se také plánované svatební obřady.

O dvoudenním uzavření provozů magistrátu rozhodl krizový štáb města spolu s radními. Souhlasné stanovisko vydala krajská hygiena.