Žena se ve Vsetíně snažila vybrat peníze z cizí karty. Poznáváte ji?

Ilustrační foto

VSETÍNSKO – Policisté žádají o pomoc se zjištěním totožnosti neznámé ženy na fotografiích. Ta se měla snažit vybrat několik tisíc korun z karty, kterou její pravá majitelka ztratila. Pokud ženu poznáváte, volejte 158.

Platební karta pochází z peněženky, kterou její majitelka ztratila prvního únorového na neznámém místě ve Vsetíně. „Majitelka peněženky přišla nejen o několik set korun v hotovosti, ale i o osobní doklady a platební kartu. A právě z této karty se dosud neznámý pachatel snažil vybrat několikatisícovou hotovost z bankomatu umístěného v jednom ze vsetínských supermarketů. V tu dobu již byla karta majitelkou zablokována a výběr tak nebyl úspěšný,“ sdělil policejní mluvčí Petr Jaroš.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Policisté se nyní snaží zjistit totožnost ženy na fotografiích. „Jakékoliv informace týkající se této osoby přijmeme na kterékoliv policejní služebně, popřípadě prostřednictvím linky 158,“ dodal Petr Jaroš.

Foto: Policie ČR
Foto: Policie ČR