Ze skladu v Napajedlích zmizely respirátory a rukavice za téměř dva miliony. Viděli jste zloděje?

Ilustrační foto

NAPAJEDLA – Policisté pátrají po neznámém pachateli, který se vloupal do výrobního skladu v Napajedlích. Odtud pak ukradl rukavice a respirátory za 1 800 000 korun. Policie nyní žádá veřejnost o pomoc při vyšetřování.

Událost řeší zlínští kriminalisté od sobotního rána. „K vloupání mělo dojít v noci na sobotu od půlnoci do sedmé hodiny ráno, kdy přišel jeden ze zaměstnanců do práce a uviděl otevřená vrata do areálu, která večer předtím zajistil visacím zámkem, a vypáčená vstupní vrata do skladiště, odkud zmizely ochranné pomůcky, které byly uskladněny na paletách v krabicích,“ uvedla policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Kriminalisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po pachateli či pachatelích. „Pokud jste v noci z pátku na sobotu viděli v oblasti rekreačního střediska Pahrbek v Napajedlích jakýkoli podezřelý pohyb, ať už osob nebo vozidel, a mohli byste svým poznatkem přispět ke ztotožnění pachatele, volejte, prosím, na linku tísňového volání policie 158,“ vyzvala Monika Kozumplíková.

Ke zločinu došlo v době, kdy je v České republice vyhlášen nouzový stav. V případě vypátrání a odsouzení proto hrozí zlodějům až osm let za mřížemi.