Při havárii v Kroměříži se zranil cyklista. Policie hledá svědky

Foto: Policie ČR

KROMĚŘÍŽ – Kroměřížští policisté vyšetřují dopravní nehodu, ke které došlo minulý týden na křižovatce v Kroměříži. Zranil se při ní cyklista na elektrokole. Pokud jste havárii viděli, volejte 158.

Nehoda se odehrála ve čtvrtek 4. března v 03:58 na křižovatce ulic Tovačovského a Spáčilova. „Devětačtyřicetiletý muž na elektrokole jel po ulici Tovačovského ve směru od centra města na Hulín. V prostoru křižovatky z doposud přesně nezjištěných příčin havaroval a při pádu se zranil,“ vylíčila policejní mluvčí Simona Kyšnerová.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Záchranáři muže převezli do nemocnice. Dechová zkouška na alkohol byla negativní.

Nehodu nadále řeší kroměřížští dopravní policisté. „V souvislosti s vyšetřováním této nehody hledáme neznámou řidičku, která křižovatkou v uvedené době projížděla v bílém dodávkovém vozidle a nehodu pravděpodobně viděla. Pro objektivní posouzení události bychom potřebovali její výpověď. Zároveň hledáme i případné svědky této události. Zavolat nám mohou na bezplatnou linku Policie ČR 158 nebo na telefonní číslo kroměřížských dopravních policistů 735 780 170,“ vyzvala Simona Kyšnerová.