Radúz Mácha: Před další mateřskou ho zachránilo natáčení seriálu!

Náročnou vojenskou průpravou, během které budou usilovat o místo v elitní skupině, určené k účasti na zahraniční vojenské misi, projde dvanáct mladých vojenských lékařů. Drezuru Jana Dolanského, Pavla Řezníčka a Marka Němce pocítí i krásná mladá herečka a baletka Zuzana Novotná a sympaťák Radúz Mácha. 

Je ochoten postavit se každé výzvě. Herec Radúz Mácha zvládl životní roli muže na mateřské, před tou další už ho podle něj ale doslova zachránila 1. MISE. Tentokrát se mu natáčení potkalo se zkoušením divadelní hry v rámci Shakespearovských slavností. „Rodinu teď skoro nevidím. V koroně jsem byl zvyklý být s nimi skoro pořád, tak je to teď těžké. Starší Matylda, když mi volá, říká mi, že se jí stýská a kdy konečně přestanu pracovat. Ale já jsem za tu práci rád,“ přiznává Radúz Mácha, a nestěžuje si. Naopak. Byl zvyklý trávit s dětmi většinu času, s pětiletou Matyldou byl dokonce na mateřské.

„Moje žena je sólistka baletu, která se musela po téměř roce vrátit do divadla, aby zůstala v kondici. Já jsem zrovna nic nezkoušel ani netočil, jen jsem večery hrával, takže jsem s naší starší Matyldou zůstal na mateřské. Přebalování, krmení, první slova, první krůčky. To vše mám za sebou. Byla to skvělá zkušenost. Teď se mi narodil syn Hubert, a asi už bych to podruhé nezvládl. Hubert je velmi energický, nedá se skoro přebalit. Jsem tedy rád za množství práce, které teď mám, a nemusím být na mateřské,“ směje se Radúz Mácha, který v chystaném seriálu televize Prima získal roli frekventanta Honzy Rubeše. „Honza je cílevědomý kluk, je z vojenské rodiny. Je to srdcař a voják každým coulem, hodně mu záleží na tom, aby se dostal na misi. Jeho cílevědomost a touha být ve všem nejlepší se mu brzy vymstí, navíc se trochu zamotá s holkama,“ prozrazuje Radúz, který se sám vojenské službě vyhnul. „Na vojně jsem nebyl, dostal jsem modrou knížku, měl jsem problémy se štítnou žlázou. Hrát si na vojáky je super, ale jakmile bych měl na někoho vystřelit, nezvládl bych to,“ přiznává herec.

Zdroj Tv Prima