Řidič nákladního auta se srazil v Napajedlích s hasičským autem a z místa ujel. Policie hledá svědky

Foto: Policie ČR

NAPAJEDLA – Policisté dnes požádali veřejnost o pomoc při vyšetřování dopravní nehody v Napajedlích. Dosud neznámý řidič se tu střetl s projíždějícím hasičským autem a z místa nehody ujel. Pokud jste střet viděli, volejte 158.

K nehodě došlo v úterý 19. října v sedm hodin ráno v Napajedlích v místě zúžení nájezdu na dálnici. „Dosud neznámý řidič nákladního vozidla zřejmě červené barvy při jízdě ve směru od Otrokovic do Napajedel přejel do protisměru, kde se střetl s projíždějícím nákladním vozidlem sboru dobrovolných hasičů značky SCANIA a narazil do jeho přední části. Po nárazu z místa nehody odjel,“ popsala policejní mluvčí Monika Kozumplíková. Škoda na autě dobrovolných hasičů je asi 50 tisíc korun.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Policisté žádají případné svědky o pomoc. „Pokud jste byli 19. října v 7.00 ráno svědky této dopravní nehody a mohli byste dopravním policistům pomoci při zjištění totožnosti řidiče nákladního vozidla, který odjel z místa dopravní nehody, volejte, prosím, na linku tísňového volání policie 158,“ vyzvala Kozumplíková.