Neznámý řidič srazil seniorku s chodítkem a od nehody ujel. Policie hledá svědky

Ilustrační foto

MORKOVICE – Policisté hledají neznámé auto, které uplynulý pátek srazilo seniorku v Morkovicích. Ta s pomocí chodítka šla přes přechod do místního kostela. Pokud jste nehodu viděli, volejte 158.

K havárii došlo 21. ledna v Morkovicích na Kroměřížsku na ulici Nádražní, konkrétně na přechodu pro chodce u kostela sv. Křtitele. „Podle dostupných informací měla dvaasedmdesátiletá žena přecházet za pomocí invalidního chodítka po přechodu pro chodce k místnímu kostelu. Mělo dojít ke střetu s přijíždějícím doposud nezjištěným vozidlem. Paní po nárazu do zad spadla na vozovku,“ vylíčila policejní preventistka Barbora Balášová.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Seniorce pomohla žena, která měla jet v tmavém vozidle v doprovodu mladší dívky. Zraněnou doprovodila do chráněného bydlení, odkud byla později převezena do Kroměřížské nemocnice na vyšetření.

V souvislosti s vyšetřováním nehody hledají policisté případné svědky. „Pokud by někdo mohl poskytnout informace vedoucí k objasnění případu, ať zavolá na telefonní číslo 735 780 170 nebo na bezplatnou linku Policie ČR 158. Zejména pak žádáme, aby se ozvala žena, ve věku asi třicet až čtyřicet let, která poškozené pomáhala,“ vyzvala Barbora Balášová.