Sváteční den na Valašsku poznamenaly dvě nehody, pro jednu ženu musel letět vrtulník

Foto: HZS ZK

VSETÍNSKO – Ani sváteční středa se na Vsetínsku neobešla bez nehod. Všechny složky IZS zasahovaly hned u dvou havárií se zraněním, jedna si vyžádala i okamžitý transport vrtulníkem. Informoval o tom mluvčí hasičů Roman Žemlička.

V místní části Valašského Meziříčí v Krásně nad Bečvou havarovalo na ulici Hulince jedno osobní auto, které se přetočilo na střechu a částečně zablokovalo jeden jízdní pruh. „V době našeho příjezdu byla řidička v péči Zdravotnické záchranné služby Zlínského kraje a později byla odvezena do nemocnice. My jsme provedli protipožární opatření a pod motorovou část jsme položili sorpční rohože. Chvíli jsme usměrňovali v místě nehody dopravu kyvadlově jedním jízdním pruhem,“ sdělil Žemlička.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Kolem půl šesté odpoledne se v Rožnově pod Radhoštěm na ulici Ostravská střela dvě auta s motorkou. „V době našeho příjezdu byla zraněná spolujezdkyně z motorky v péči Zdravotnické záchranné služby Zlínského kraje. Později byla vrtulníkem transportována do nemocnice,“ uvedl Žemlička.

Po dobu záchranných prací a dokumentování nehody zůstala silnice I/58 uzavřena. „My jsme provedli protipožární opatření a uniklé provozní kapaliny jsme zasypali sorbentem,“ dodal Žemlička.

Foto: HZS ZK
Foto: HZS ZK
Foto: HZS ZK
Foto: HZS ZK
Foto: HZS ZK