Policisté popsali možnou příčinu nehody. „Podle předběžných informací řidič osobního vozidla, který jel v levém jízdním pruhu zřejmě nepřizpůsobil jízdu a při předjíždění došlo ke střetu s nákladním vozidlem, které jelo v pravém jízdním pruhu,“ sdělila mluvčí policie Kateřina Kubzová.
Řidič osobního auta se zranil a museli ho ošetřit zdravotníci. Nárazem si zranil hlavu. „Muž utrpěl středně těžký otřes mozku a vrtulník ho přepravil do Fakultní nemocnice v Ostravě,“ sdělil mluvčí záchranky Lukáš Humpl.
Mohlo by vás zajímat
Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému a silnice byla po dobu zásahu složek neprůjezdná. Zkoušky na alkohol potvrdily, že ani jeden z řidičů před jízdou nepožil alkohol. Nehodu z neděle 5. března dále šetří dopravní policisté.

