Warning: Attempt to read property "post_excerpt" on null in /data/web/virtuals/3737/virtual/www/wp-content/themes/mh-magazine/includes/mh-custom-functions.php on line 392
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/3737/virtual/www/wp-content/themes/mh-magazine/includes/mh-custom-functions.php on line 394
Warning: Attempt to read property "post_title" on null in /data/web/virtuals/3737/virtual/www/wp-content/themes/mh-magazine/includes/mh-custom-functions.php on line 394
BRNO – V pátek brzy ráno hořel odpad ve staré neobydlené budově v Brně-Komárově v ulici U vlečky. Pomocí čtyř vodních proudů a hasících hřebů ho hasiči brzy uhasili.
Hasiči zasahují i u požárů, kde je zřejmé, že škody budou minimální. Jako třeba v tomto případě, kdy hořela stará neobydlená budova. „Nemohli jsme však vyloučit, že se uvnitř objektu někdo nachází. Zásah trval dvě hodiny a obešel se bez zranění i beze škod,“ uvedl mluvčí hasičů Jaroslav Mikoška.
Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.




