Oprava chodníku a lávky pokračuje

Foto ilustrační

TRUTNOVSKO – Oprava chodníku v jedné z ulic a rekonstrukce historické lávky v těchto dnech pokračují. Chodník dostává novou dlažbu, zatímco lávka zůstane do konce měsíce uzavřena. V létě se sem ale dělníci ještě vrátí.

Město Dvůr Králové nad Labem financuje dvě důležité stavební akce. V Tyršově ulici probíhá rekonstrukce sto sedmdesát metrů dlouhého chodníku, kde již byly osazeny nové obruby a dlažba se pokládá směrem k Zahradní ulici. Zároveň pokračuje oprava historické dřevěné lávky ve Verdeku, která zůstane uzavřená do konce dubna. Po první etapě prací se dělníci vrátí ještě v létě, aby dokončili opevnění břehu pískovcovou dlažbou.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na síti X, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.