Hlavní vrátnicí strakonické nemocnice se nedostanete


Warning: Attempt to read property "post_excerpt" on null in /data/web/virtuals/3737/virtual/www/wp-content/themes/mh-magazine/includes/mh-custom-functions.php on line 392

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/3737/virtual/www/wp-content/themes/mh-magazine/includes/mh-custom-functions.php on line 394

Warning: Attempt to read property "post_title" on null in /data/web/virtuals/3737/virtual/www/wp-content/themes/mh-magazine/includes/mh-custom-functions.php on line 394

STRAKONICE – Strakonická nemocnice chystá v nejbližších dnech úpravu režimu vjezdu a výjezdu automobilem do areálu. Pokud se tedy chystáte za svým blízkým a budete se chtít do areálu dostat, měli byste následujícím řádkům věnovat pozornost.

Od čtvrtka 4. dubna započnou ve strakonické nemocnici stavební práce v rámci rekonstrukce vjezdu hlavní vrátnicí. Pravděpodobná délka trvání uzavírky tohoto hlavního vjezdu je zhruba čtrnáct dní. V této době dojde k úpravě režimu vjezdu a výjezdu do areálu nemocnice.

Vjezd do areálu bude pro veřejnost zajištěn současným vjezdem pro sanitky z ulice Radomyšlská. Ven z areálu se pak dostanete přes „technický vjezd“ ve spodní části areálu do ulice MUDr. Hradeckého. Za vjezd pak po celou dobu rekonstrukce nebude vybírán poplatek.