Warning: Attempt to read property "post_excerpt" on null in /data/web/virtuals/3737/virtual/www/wp-content/themes/mh-magazine/includes/mh-custom-functions.php on line 392
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/3737/virtual/www/wp-content/themes/mh-magazine/includes/mh-custom-functions.php on line 394
Warning: Attempt to read property "post_title" on null in /data/web/virtuals/3737/virtual/www/wp-content/themes/mh-magazine/includes/mh-custom-functions.php on line 394
BRNO-VENKOV – Ve čtvrtek před sedmou hodinou ráno se u Medlova na 18,5. kilometru dálnice D52 ve směru na Brno stala hromadná nehoda sedmi vozidel. Dálnice byla asi 3 hodiny uzavřena. Střetlo se 5 osobních automobilů, dodávka a kamion, dva lidé byli zranění.
Pro hromadnou nehodu několika vozidel byla dálnice D52 na 18,5. kilometru ve směru na Brno uzavřena. Odklon byl veden na exitu 23 na Pohořelice, tvořily se tam kolony. Na místě se střetl nákladní automobil a sedm osobních vozů. Podle policejního mluvčího Bohumila Maláška se devatenáctiletý řidič osobního automobilu VW nevěnoval plně řízení a narazil do před ním jedoucího kamiónu. Následně v místě havarovalo dalších pět vozidel. Žádný z řidičů nebyl pod vlivem alkoholu či drog. Při řetězové havárii se naštěstí zranil pouze pravděpodobný viník nehody. Záchranáři ošetřili dva zraněné. „Žena vyvázla s lehkým poraněním, po ošetření jsme ji ponechali na místě. Ošetřili jsme také muže, který utrpěl středně těžká zranění. Převezli jsme ho do nemocnice Ivančice,“ sdělila mluvčí záchranářů Michaela Bothová. Hasiči nemuseli nikoho vyprošťovat, přesto pracovali na odstranění následků dopravní nehody několik hodin. Provoz na dálnici se podařilo obnovit v 10 hodin nejdříve jedním jízdním pruhem, policie otáčela auta, která zůstala v koloně mezi sjezdem na Pohořelice a dopravní nehodou. Nyní je dálnice v místě plně průjezdná.
Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.
Video policie na twitteru





