Dodávka se v Břeclavi střetla s cyklistkou. Policie stále hledá svědky

BŘECLAV – Břeclavští dopravní policisté vyšetřují dopravní nehodu, která se stala 6. prosince krátce před 13. hodinou v Břeclavi na světelné křižovatce v ulici třída 1. Máje a Pod Zámkem.  Přestože zveřejnili nehodu v médiích, policistům se zatím nepřihlásil žádný svědek.

Jak jsme psali v článku, zranění sražené cyklistky zprvu nevypadalo nijak vážně. Při vyšetření v nemocnici však vyšlo najevo, že při střetu utrpěla těžké zranění. Policisté případ prověřují jako těžké ublížení na zdraví z nedbalosti. První pomoc po nehodě měl ženě poskytovat muž, který na místo přijel bílým osobním autem. S ním by nyní policisté potřebovali hovořit. „Samozřejmě přivítají i další svědectví projíždějících řidičů či chodců, kteří se v té době nacházeli poblíž místa dopravní nehody. Telefonovat mohou přímo policistům z břeclavského dopravního inspektorátu na telefonu 974632260 nebo využít linky 158,“ sdělil policejní mluvčí David Chaloupka.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.