Cestující čekají změny v autobusové dopravě. Došlo k výměně autobusových dopravců


Warning: Attempt to read property "post_excerpt" on null in /data/web/virtuals/3737/virtual/www/wp-content/themes/mh-magazine/includes/mh-custom-functions.php on line 392

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/3737/virtual/www/wp-content/themes/mh-magazine/includes/mh-custom-functions.php on line 394

Warning: Attempt to read property "post_title" on null in /data/web/virtuals/3737/virtual/www/wp-content/themes/mh-magazine/includes/mh-custom-functions.php on line 394

MORAVSKÁ TŘEBOVÁ – K výměně autobusových dopravců dojde na velké části Pardubického kraje od neděle 12. června. Autobusy BusLine a.s. nahradí stávající společnost Icom Transport. Autobusové nádraží v Moravské Třebové zůstane nadále v provozu včetně veřejných toalet a čekárny.

Většina jízdních řádů odpovídá stávajícímu stavu a jsou navrženy s platností od dvanáctého června. ,,Garantem veřejné dopravy je Pardubický kraj, který v uplynulých dnech uzavřel dohodu se společností ICOM Transport, která vlastní autobusové nádraží v několika městech v kraji, včetně Moravské Třebové. Z pohledu cestujících nedojde k žádnému výraznému omezení,“ objasnil Náměstek hejtmana Pardubického kraje Michal Kortyš.

U části autobusových linek došlo k přečíslování a u některých spojů mohlo dojít ke změnám trasových i časových poloh z oběhových důvodů. Jízdní řády si můžete přečíst na portálu IDOS • Všechny jízdní řády • Vyhledání spojení (idnes.cz)