Byla neopatrná při zadávání PIN kódu a přišla o 100 tisíc! Poznáváte zloděje?


Warning: Attempt to read property "post_excerpt" on null in /data/web/virtuals/3737/virtual/www/wp-content/themes/mh-magazine/includes/mh-custom-functions.php on line 392

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/3737/virtual/www/wp-content/themes/mh-magazine/includes/mh-custom-functions.php on line 394

Warning: Attempt to read property "post_title" on null in /data/web/virtuals/3737/virtual/www/wp-content/themes/mh-magazine/includes/mh-custom-functions.php on line 394

PRAHA – O sto tisíc přišla dvaapadesátiletá žena při nakupování v obchodním domě na Černém Mostě. Tolik nestál nákup, ale byla jen neopatrná při zadávání PIN kódu u kasy. Jeden z trojice podvodníků si kód zapamatoval, a když chtěla odjet z parkoviště, znemožnili jí to a mezitím jí ukradli peněženku. Poznáváte je?

Neopatrnou ženu si v polovině srpna vytipovali tři podvodníci v obchodním domě na pražském Černém Mostě. Chovali se velice nenápadně a jeden z nich šel za ní až k pokladně, kde ji sledoval při zadávání PIN kódu.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

„Poté ji nenápadně doprovodili až na parkoviště, kde jí svým vozidlem zablokovali výjezd z parkovacího místa,“ uvedla ve zprávě pro novináře policejní mluvčí Martina Špryslová. Ve chvíli, kdy s nimi šla problém řešit, jeden ze zlodějů, který byl schovaný za jejím autem, využil její nepozornosti. Bleskurychle ukradl peněženku z kabelky, kterou měla položenou na sedadle spolujezdce.

„Nic netušící žena počkala, až jí uvolní průjezd, a odjela z parkoviště obchodního domu. Nemilé překvapení ji čekalo, jakmile v internetovém bankovnictví zjistila, že jí někdo neoprávněně vybral finanční hotovost v celkové částce přesahující sto tisíc korun,“ doplnila Špryslová.

Pokud některého z mužů poznáváte, kontaktujte linku 158. Za podezření ze spáchání trestných činů krádež a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku jim hrozí až pět let za mřížemi.

Zdroj: Policie ČR
Zdroj: Policie ČR
Zdroj: Policie ČR