Tramvaj v Olomouci skřípla seniorku. Žena na místě zemřela

Tramvaj Olomouc
Ilustrační foto Wikimedia Commons , licence CC.BY 2.5

OLOMOUC – Dnes odpoledne se v Olomouci stala vážná dopravní nehoda s tragickými následky. 87letá seniorka vystupovala z druhého vozu tramvaje, nestačila včas vystoupit a zavírající se dveře ji zachytily za nohu. Žena spadla a rozjíždějící se tramvaj ji bohužel usmrtila

Dnes odpoledne po 14. hodině se stala vážná dopravní nehoda s tragickými následky na Wolkerově ulici v Olomouci u Výstaviště Flora. “Dle prvotních informací 87letá seniorka vystupovala z 2. vozu tramvaje a přitom ji zachytily dveře za dolní končetinu. Tramvaj se vzápětí rozjela, žena upadla a došlo ke kontaktu s tramvají, která ji bohužel usmrtila,” popsala nehodu policejní mluvčí Miluše Zajícová. Policisté nechali řidiče tramvaje dýchnout, dechová zkouška byla negativní. Je ovšem podezřelý z trestného činu usmrcení z nedbalosti. Policie bude dále šetřit okolnosti této tragické události. “V tuto chvíli nemáme ke zveřejnění další informace,” dodala Zajícová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.