Jason Derulo konečně v České republice!

ilustrační foto

PRAHA – Zpěvák vystoupí v pražské O2 areně u příležitosti 20. výročí od otevření tohoto unikátního prostoru. Derulo je pokrokový, žánrově vyhraněný a nesmírně kreativní, a tak se zařadil mezi nejdynamičtější osobnosti světového popu.

Od doby, kdy prorazil se svým singlem „Whatcha Say“, který získal 5x platinový certifikát RIAA, prodal tento oceňovaný zpěvák a skladatel, jehož čisté jmění přesahuje 100 milionů dolarů, více než 250 milionů singlů po celém světě a dosáhl 15 platinových singlů. Od začátku své sólové nahrávací kariéry v roce 2009 získal více než 18,2 miliardy streamů po celém světě a na sociálních sítích si vybudoval nezastavitelný počet více než 117 milionů sledujících na všech platformách.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Nyní Derulo pracuje na svém očekávaném pátém albu a zároveň plnohodnotném debutu pro Atlantic Records, přichází s řadou hitů, které zaznamenaly více než 500 milionů zhlédnutí, včetně neodolatelně energické skladby „Acapulco“, RIAA platinou ověnčené „Take You Dancing“ a 3x platinou ověnčeného hitparádového hitu Jawsh 685 x Jason Derulo „Savage Love (Laxed – Siren Beat)“. Posledně jmenovaná skladba a její oficiální remix od BTS se po svém příchodu v roce 2020 stala nezastavitelnou mezinárodní senzací, když se dostala na první místo v žebříčku Billboard „Hot 100“ a také na vrcholy hitparád v dalších 16 zemích po celém světě.

Derulo je skutečně mnohostranný tvůrce, prosadil se také jako herec a podnikatel, investoval do podniků jako Catch L.A. a Rumble Boxing, stal se spolumajitelem vodky Bedlam, spustil podcast zaměřený na inovace a společně s Najafi Group a BodyBuilding.com vyvinul řadu doplňků stravy a fitness produktů. Derulo navíc představil UZO Jasona Derula, nový strhující grafický román z nakladatelství Z2 Comics založený na postavě z TikToku vytvořené samotným umělcem. Vzhledem k tomu, že jeho příspěvek na TikToku pravidelně dosahuje více než 10 milionů zhlédnutí, Derulo poznamenává, že tato platforma zásadně změnila jeho vztah s fanoušky. Derulo nyní patří mezi největší superhvězdy TikToku, v současné době je čtvrtým nejsledovanějším mužem na platformě pro sdílení videí a celkově jedenáctým největším účtem. Jeho už tak astronomická přítomnost na TikToku nadále denně roste, nyní se může pochlubit více než 56,9 milionu sledujících po celém světě a více než 1,2 miliardy lajků.

Koncert se uskuteční 24.03. 2024 v O2 areně. Cena vstupenky začíná od 990 korun. V Live Nation klubu, O2 a fan klubu budou vstupenky v předprodeji od 20. 9. 2023(10 hodin). V sítích Ticketmaster a Ticketportal budou vstupenky v prodeji od 22. 9. 2023 od 10 hodin.