BRNO – Společnost DOMOPLAN ze skupiny FIPOX bude 16. června slavnostně otevírat královopolskou rezidenci Starý pivovar a u této příležitosti pořádá v přilehlém parkovém areálu rodinný den „DOMA v KrPoli“. Kromě slavnostního otevření vás čeká zábavou nabitý den.
U příležitosti slavnostního otevření nového rezidenčního bydlení v královopolské rezidenci Starý pivovar, o které jsme psali v článku, pořádá společnost DOMOPLAN 16. června rodinný den. Ve veřejném parku, který se nachází pod okny rezidenčního domu, bude od dopoledních hodin bohatý kulturní program. Součástí rodinného dne bude také vyhlášení vítěze soutěže o Největšího KrPoláka, který se v dalších měsících dočká v parku umělecké instalace. Program začíná od 10 hodin a celým dnem budou v roli moderátorů provádět herci Zuzana Zlatohlávková a Ondřej Kokorský ve stylu seriálu Dobré ráno, Brno. Kromě samotného slavnostního otevření návštěvníky čeká koncert skupiny Bombarďák, dětské divadlo Sandry Riedlové, kuchařská show o nejlepším burgeru, kávě a čokoládě a také bubble show Pavla Rollera. V areálu parku budou po celý den také zahradní herní aktivity pro celou rodinu nebo gastro zóna. Ke slavnostnímu otevření rezidence dojde v 16 hodin, kdy zástupci společnosti DOMOPLAN také vyhlásí výsledky stále probíhající soutěže o Největšího KrPoláka.
Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.
