V Juliánově je nové Tesco. Modernější, úspornější a blíže komunitě

Foto: Tesco

BRNO – Tesco slavnostně znovuotevřelo modernizovanou prodejnu v městské části Brno – Juliánov. Kompletní rekonstrukce přinesla nový design, vyšší komfort pro zákazníky i zaměstnance a zároveň úspornější a efektivnější provoz. Na oslavu znovuotevření prodejny
Tesco připravilo v prvním týdnu pro držitele Clubcard 10% slevu na celý nákup.

„Modernizací naší prodejny v Juliánově pokračujeme v investicích, díky nimž zákazníkům nabízí moderní a přehledné prodejny, které odpovídají současným nárokům na pohodlný a udržitelný nákup. Na oslavu znovuotevření navíc držitelům Clubcard nabízíme v prvním týdnu 10% slevu na celý nákup,“ uvedl Patrik Dojčinovič, provozní ředitel Tesco.

  Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na síti X, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Rekonstrukce zahrnovala kompletní výměnu vybavení, nový šedý design, modernizaci oddělení čerstvých potravin, módy F&F, zázemí pro zaměstnance i pokladní zóny. Nově zde funguje systém Scan&Shop a samoobslužné pokladny. Energetickou úsporu zajišťují nové chladicí technologie s ekologickým chladivem, LED osvětlení a chladničky s dveřmi, které výrazně snižují spotřebu energie.

Zákazníci mohou během prvního týdne využít exkluzivní slevu 10 % na celý nákup s Clubcard. V následujících týdnech budou postupně představeny slevy 20 % na vybrané kategorie produktů. Při příležitosti znovuotevření Tesco předalo šek na 50 000 Kč neziskové organizaci Rodinné centrum MaTáta, která se dlouhodobě věnuje podpoře rodin s dětmi. Prodejna také daruje neprodané přebytky potravin Spolku křesťanské pomoci Bučovice a Potravinové bance pro Brno a Jihomoravský kraj.