PRAHA – Horan, který pochází z irského Mullingaru, prodal přes 80 milionů desek a několikrát koncertoval po celém světě jako člen kultovní skupiny One Direction. Jeho celovečerní sólový debut Flicker se v říjnu 2017 dostal na první místo žebříčku Billboard 200 a obsahoval 3x RIAA platinový singl „Slow Hands“ a 2x RIAA platinový singl „This Town“.
Album se dostalo do Top 10 celkem ve 20 zemích. S celkovým počtem globálních streamů přesahujícím osm miliard získalo album Flicker platinu v pěti zemích (včetně USA) a zlato v dalších sedmi zemích. V roce 2020 následovalo album Heartbreak Weather, které se umístilo na vrcholu britského žebříčku Official Albums chart a žebříčku Billboard Top Album Sales.
Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.
Jeho nové album „The Show“ má v sobě hluboce procítěnou úvahu o všem, od duševního zdraví až po nekonečnou komplikovanost a nejistotu lásky. Je nekonečně okouzlující výpovědí o tom, jak následovat své srdce až k jeho skutečné podstatě. Horan se obzvláště těší na svá vystoupení, jelikož se jedná o jeho nejosobnější materiál, který ve své výjimečné kariéře prozatím vytvořil.
„Není nic lepšího než sledovat, jak vám dav zpívá se všemi těmi emocemi ve tváři, a vědět, že si tu píseň spojuje s něčím významným ve svém vlastním životě,“ říká Niall Horan.
Niall Horan vystoupí v Praze ve Sportovní hale Fortuna 17.3. 2024. Ceny vstupenek od 1 490 korun. Live nation klub v předprodeji od 27. 7. od 10 hodin. Artist předprodej od 26. 7. od 10 hodin. Vstupenky v prodeji v sítích ticketmaster a ticketportal od 28. 7. 2023 od 10 hodin.
