Přijďte si zavzpomínat na Karla Gotta

HRADECKO – Nemáte ještě plán na všední podzimní podvečer? Pak byste si neměli nechat ujít vzpomínkový program věnovaný „Zlatému slavíkovi“, který si pro vás v krajské metropoli připravil vysokoškolský klub s dlouholetou tradicí. Podívejte se na detaily.

Patříte k „Mistrovým“ fanouškům, chcete si připomenout jeho největší hity a zapálit za něj svíčku? Pak byste si měli poznamenat datum středa 16. října. Ve vysokoškolském klubu Academica (AC Klubu) bude totiž možnost uctít památku Karla Gotta. Vzpomínkový večer s názvem „Karel Gott – Jak ho (ne)znáte“ se koná od 18:00 hod. a vstupenky za symbolickou cenu 20 Kč lze zakoupit až na místě. Jde o ideální příležitost pro všechny milovníky dobré hudby i „Slavíka“ samotného, kteří se chtějí z jeho hudebního života dovědět něco zajímavého. „AC Klub je pro tyto příležitosti ideálním prostředím. Schází se tu lidé mnoha generací a já doufám, že nás na téhle vzpomínkové akci bude co nejvíce. Karel byl neskutečný fenomén,“ říká organizátor večera, vystupující často pod pseudonymem Uncle Floyd.

Den 2. října zůstane navždy smutečním okamžikem pro všechny fanoušky a fanynky tzv. „Sinatry Východu“ nebo také „Zlatého hlasu z Prahy“. Zpráva o odchodu Karla Gotta v ten den doslova ovládla všechna média a sociální sítě. V Hradci Králové v budově Českého rozhlasu mohou příznivci „Slavíka“ od 3. října také zanechat svůj vzkaz v kondolenční knize, která bude následně předána pozůstalým.