SOUTĚŽ O VSTUPENKY: Morčata na útěku na letním parketu v Daskabátu

OLOMOUCKO – Velká letní party se uskuteční v pátek 3. června na dvou scénách v areálu stylového klubu Jack’s Cowhouse v Daskabátu u Olomouce. Zlatým hřebem večera bude koncert oblíbené brněnské rock metalové a agro-jazzové kapely Morčata na útěku, která svými parodiemi známých hitů pobaví nejednoho posluchače.

Kam Morčata na útěku přijedou, tam je o zábavu postaráno. Kapela ve svých textech využívá hrubý jazyk včetně silně vulgárních výrazů. Jejich texty však působí vtipně a trefně, a to jejich fanoušky baví nejvíc. Na každou svou desku však mimo parodovaných známých songů kluci vloží i pár vlastních písní.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Kromě hlavního účinkujícího Vás čeká na Letním venkovním parketu také heavy metalová kapela Severed1. Ve vnitřních prostorech klubu se můžete těšit na přerovskou hard rock’n’rollovou kapelu GOC (Group Of Cocks) nebo olomouckou punk rock’n’rollovou skupinu Zatrest. Program začíná v 19:00 hodin a mimo skvělé zábavy si můžete pochutnat na grilovaných specialitách a báječné drinky potečou proudem. Nezapomeňte ochutnat tamní skvělé míchané nápoje.

Program

  • Venkovní letní parket:

19:00 – 20:00 Severed1 (melodic-metalcore)

21:30 – 23:00 MORČATA NA ÚTĚKU

  • Vnitřní jeviště:

20:00 – 21:00 GOC (Group Of Cocks)

23:00 – 00:00 Zatrest

00:00 – 02:00 DJ Cow (Afterparty)

Klub Jack’s Cowhouse v Daskabátu na vás dýchne tou pravou domácí atmosférou. Jde o zrekonstruovanou starou budovu kravína, odtud tedy název Cowhouse. Interiér je zařízen ve venkovském americkém stylu.

Vstupenky jsou v předprodej v síti SMS Ticket a dále také v Informačním centru v podloubí radnice v Olomouci, v restauraci U Matesa v Daskabátu, v hospodě U Bystřičky v Bystrovanech, v hospodě U Brunoša ve Skocích a v samotném klubu Jack’s Cowhouse. Cena vstupenek na místě bude 350 korun.

Využít můžete také levný rozvoz do klubu a zpět na telefonním čísle 721 046 937.