Neznámý vandal poničil závory na parkovišti u knihovny v Brodě. Neviděli jste ho?

HAVLÍČKŮV BROD – Parkoviště u krajské knihovny v Havlíčkově Brodě se stalo v uplynulých dnech cílem vandala. Ten poškozením tří závor způsobil městu škodu za 30 tisíc korun. Policie hledá svědky.

Zatím neznámý pachatel poničil na venkovním a vnitřním parkovišti na ulici Žižkova v Havlíčkově Brodě tři závory. Stalo se tak pravděpodobně v noci ze čtvrtku 30. června na pátek. „Na otevřeném parkovišti dvě závory z hliníkového materiálu ohnul a závoru u krytého parkoviště poškodil v místě automatu, kde ohnul kovovou patku,“ uvedla policejní mluvčí Dana Čírtková.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv

Škoda, kterou pachatel městu Havlíčkův Brod způsobil, byla odhadnuta na minimálně 30 tisíc korun. „Policisté by uvítali případná svědectví od občanů, kteří si v uvedenou dobu v místě všimli pohybu podezřelých osob, aby se ozvali se svými poznatky na linku tísňového volání 158,“ dodala mluvčí.