Warning: Attempt to read property "post_excerpt" on null in /data/web/virtuals/3737/virtual/www/wp-content/themes/mh-magazine/includes/mh-custom-functions.php on line 392
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/3737/virtual/www/wp-content/themes/mh-magazine/includes/mh-custom-functions.php on line 394
Warning: Attempt to read property "post_title" on null in /data/web/virtuals/3737/virtual/www/wp-content/themes/mh-magazine/includes/mh-custom-functions.php on line 394
JIHOČESKÝ KRAJ – Kriminalisté z Písku v pondělí nalezli v rouře kolektoru mrtvé lidské tělo. Podle informací policie se může jednat o osobu bez domova, která zde v zimních měsících hledala útočiště. Probíhá však stále vyšetřování a víc by mohla pomoci objasnit také nařízená pitva.
Jak informoval policejní mluvčí Jiří Matzner, písečtí kriminalisté vyšetřují pondělní nález lidského těla. To bylo nalezeno v rouře kolektoru. „Kriminalisté nařídili soudní pitvu a provádí úkony ke ztotožnění zemřelé osoby,“ uvedl Matzner.
Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.
Podle jeho informací nelze vyloučit, že jde o někoho z řad osob bez domova, hledajícího zde v zimním období útočiště. Další podrobnosti k případu zatím policie neuvedla.
