Seniorka v noci zakopla o elektrokoloběžku odstavenou v ulicích Olomouce a vážně se zranila

OLOMOUC – Elektrokoloběžky odstavené na chodníku můžou být vážným problémem. O tom svědčí případ, který se stal v pátek 26. srpna asi hodinu před půlnocí v ulicích Olomouce. Seniorka zde zakopla o odstavenou neoznačenou sdílenou elektrokoloběžku a při pádu na zem se vážně zranila. 

Operační středisko Městské policie v Olomouci přijalo v pátek 26. srpna kolem 22:50 hodin oznámení o úrazu ženy na Okružní ulici v Olomouci. “Po příjezdu na místo strážníci zjistili, že k úrazu došlo tak, že 75-letá žena při chůzi po chodníku v nočních hodinách ve tmě zakopla o odstavenou neoznačenou sdílenou elektr koloběžku a při pádu na zem utrpěla frakturu zápěstí, poranění ramene a krvácející tržnou ránu na hlavě,” uvedla strážnice Městské policie Olomouc Vladimíra Marková. Podle vyjádření záchranáře přítomného na místě, se jednalo o velmi vážné poranění s rizikem krvácení do mozku. Vzhledem ke zjištěným skutečnostem strážníci věc pro důvodné podezření ze spáchání trestného činu předali na místě Policii České republiky.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.