Cyklista v Olomouci narazil do stromu a zranil se. Příčina nehody není jasná, neviděli jste ji?

OLOMOUC – Policisté dopravního inspektorátu Olomouc šetři nehodu 41letého cyklisty, která se stala ve středu 17. srpna. Cyklista narazil do stromu a zranil se. Policisté pracuji i s verzí, že muže měl předjíždět jiný cyklista, který jej odstrčil rukou a způsobil tak nehodu. Policisté hledají případné svědky nehody. 

Ve středu 17. srpna okolo 15. hodiny se v Olomouci na Lazecké ulici stala dopravní nehoda 41letého cyklisty, který jel směrem k Dlouhé ulici a narazil do stromu. Přitom utrpěl zranění, se kterým jej sanitka převezla do nemocnice. “Na základě dosud zjištěných informací pracují policisté i s verzí, že muže měl předjíždět jiný neznámý cyklista, který jej měl odstrčit rukou, v důsledku čehož muž ztratil stabilitu, vyjel mimo komunikaci a následně narazil do stromu,” uvedla policejní mluvčí Petra Vaňharová. Policisté žádají případné svědky, kteří nehodu viděli a mohli by přispět k jejímu řádnému objasnění, ať telefonicky kontaktují policisty na bezplatné lince 158.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.