Nad rybníkem vznikla nová terasa

Foto: Oficiální www města Náchod

NÁCHOD – Nejen návštěvníci restaurace se mohou těšit z nové visuté terasy, která byla vybudována nad hladinou rybníka. Ve výsledku se jedná o investici ve výši několik set tisíc korun.

Nad hladinou rybníka Podborný najdou občané novou visutou terasu, která vznikala během jarních měsíců. Mohou ji využívat nejen návštěvníci přilehlé restaurace, ale i plavci při pořádání závodů otužilců. Nové molo jim totiž umožní lepší přístup do vody. Realizace terasy si vyžádala z rozpočtu města částku ve výši sedm set tisíc korun. „Nosnou konstrukcí této terasy je ocelová žárově zinkovaná konstrukce s pochůznou plochou z terasových dřevoplastových palubek v odstínu teak. Zábradlí terasy je tvořeno ocelovými sloupky, madlem a výplní z nerezové lankové sítě. Na terase jsou navíc umístěné tři demontovatelné žebříky pro vstup do vody,“ říká za město Nina Adlof.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.